Wyższa Szkoła Rowerowej Jazdy

23.05.14 | 15:12

Chciałbyś jeździć do pracy lub na uczelnię rowerem, ale nie wiesz jak robić to bezpiecznie? A może już używasz roweru w mieście i chcesz dowiedzieć się, jak w końcu zjechać z chodnika i poprawnie poruszać się jezdnią, korzystać z kontrapasa czy śluzy rowerowej? Zapisz się na bezpłatne warsztaty w "Wyższej Szkole Rowerowej Jazdy"!

Rozpoczyna się druga edycja "Wyższej Szkoły Rowerowej Jazdy", w której każdy może dowiedzieć się, jak bezpiecznie jeździć rowerem po Wrocławiu. Bezpłatne warsztaty potrwają od 26 maja do 7 czerwca, natomiast zapisy ruszają już dziś. Każdy z kursantów będzie mógł przejechać w towarzystwie osobistego instruktora najwygodniejszą trasę z domu do pracy lub na uczelnię i z powrotem, uzyskać wskazówki dotyczące przepisów ruchu drogowego czy poprawnego zachowania się na jezdni.

Zgłoszenia należy przesyłać na adres  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , podając:

  • imię, nazwisko oraz nr telefonu,
  • trasę (punkt startu-punkt docelowy),
  • ewentualne uwagi (wskazanie elementów jazdy, które sprawiają zgłaszającemu największą trudność),
  • klauzulę "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach organizacji szkolenia z nauki jazdy rowerem po mieście, zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami)." [podpis].

Do udziału w zajęciach mogą zgłaszać się wyłącznie osoby pełnoletnie. Warsztaty poprowadzą instruktorzy z Wrocławskiej Inicjatywy Rowerowej, a podsumowanie drugiej edycji programu odbędzie się podczas Wrocławskiego Święta Rowerzysty, w niedzielę 8 czerwca.

 

wroclaw.pl