Wielkie wydarzenie modowe już w sobotę i niedzielę

06.06.14 | 17:14

W najbliższa sobotę i niedzielę na Stadionie Wrocław, polscy projektanci mody zaprezentują autorskie interpretacje sezonowych trendów, tworzone z myślą o upalnych, a także chłodnych miesiącach 2014 oraz 2015 r. Wydarzy się to w ramach IV edycji Wrocław Fashion Meeting. Największe na Dolnym Śląsku targi mody, tradycyjnie będą połączone z pokazami najnowszych kolekcji. Kolejny raz odbędą się w eleganckim i nowoczesnym wnętrzu.

Stylowy weekend wypełniony atrakcjami rozpoczną sobotnie pokazy mody. Podczas "Parady Projektantów" i wieczornej "Wielkiej Gali Wrocław Fashion Meeting" zobaczymy najnowsze propozycje kilkudziesięciu projektantów z całej Polski. Zaprezentują oni rozmaite style oraz estetyki, od minimalizmu, przez ponadczasową elegancję, aż po rock i glamour. W gronie projektantów znajdą się zarówno twórcy dobrze znani gościom jak również najzdolniejsi debiutanci. Modowy meeting z udziałem niesamowitych artystów i projektantów z całej Polski jest wydarzeniem wielkoformatowym, trafionym w punkt Wrocławia jako miasta spotkań oraz otwartości mieszkańców na nowe trendy mody. Impreza w pełni odzwierciedla stylowy potencjał Wrocławia. Tętniące stylem miasto przyciąga wiele uznanych marek i twórców mody z całej Polski. Wrocław Fashion Meeting to niezwykle ciekawe wydarzenie, łączące modę, styl, piękno i rozrywkę na wysokim poziomie, a także wydarzenie unikalne, tak jak unikalne są prace projektantów, będąc areną prezentującą najróżniejsze style oraz bogactwo kierunków współczesnej polskiej mody.

Na profesjonalnie przygotowanym wybiegu w kilku blokach pokazów (między innymi: "Parada Projektantów", "Wielka Gala Fashion Meeting") prezentowane są kolekcje polskich i zagranicznych projektantów. Podczas Wrocław Fashion Meeting wszyscy wielbiciele mody, poszukiwacze inspiracji, tropiciele najnowszych trendów, a przede wszystkim osoby, który chcą aktywnie obcować z modą i doświadczyć atmosfery panującej podczas pokazów mody, mogą zapoznać się z aktualnymi i przyszłymi trendami. Wydarzenie jest wyjątkową okazją do zakupów bezpośrednio od projektantów z całej Polski i zagranicy unikalnej odzieży damskiej, męskiej, dziecięcej, obuwia, dodatków, biżuterii oraz akcesoriów w atrakcyjnych cenach. Swoją ofertę prezentuje około stu wystawców.

My ze swojej strony chcieliśmy zwrócić Państwa uwagę oraz polecić nową markę na polskim rynku, która także będzie obecna na targach- Amour de Laine, czyli miłość do wełny. Są to cudowne, wyjątkowe, przepełnione fantazją i wyobraźnią projekty, wykonane ręcznie na drutach i szydełku. Podczas wizyty na targach warto je zobaczyć, bo z pewnością oczarują Państwa zmysły. 

Strona internetowa marki Amour de Laine

Wrocławskie święto mody to nie tylko okazja do poznania najświeższych trendów, ale również szansa na wprowadzenie ich do własnej garderoby dzięki bezpłatnym konsultacjom ze stylistami i wizażystami obecnymi w specjalnie utworzonej "Strefie piękna".

Wrocław Fashion Meeting to:
- zakupy,
- pokazy mody,
- konkurs stylizacyjny,
- porady stylistów, wizażystów, kosmetologów,
- konkursy dla uczestników

Wrocław Fashion Meeting

godz. 11.00-22.00, Stadion Wrocław, al. Śląska 1

Artykuł zawiera promowanie marki Amour de Laine