Do 5 lutego zbierają choinki

01.02.15 | 11:25

To ostatnia chwila, by pożegnać się ze świąteczną choinką. Do początków lutego 2015 odbierają je firmy porządkowe na zlecenie Ekosystemu. Drzewka są zabierane raz na tydzień z punktów odbioru odpadów (wiaty śmietnikowe, miejsca ustawienia kontenerów). Choinki należy  wystawić na zewnątrz na dzień przed planowanym wywozem.

Kościół katolicki nie wyznacza jednej daty, po której powinno się rozebrać drzewka świąteczne. Ich dekorowanie to tradycja świecka i nie ma związku z liturgią okresu Bożego Narodzenia. Zwyczajowo przyjęły się trzy terminy, do kiedy choinki trzyma się w domach. 

Pierwsza data to święto Trzech Króli obchodzone 6 stycznia. Kolejna - to przypadająca w niedzielę po Trzech Królach - Niedziela Chrztu Pańskiego. Trzeci termin - 2 lutego - kiedy obchodzone jest święto Ofiarowania Pańskiego, ustanowione na pamiątkę ofiarowania Jezusa w świątyni jerozolimskiej, które odbyło się 40 dni po narodzinach.

Trudno oszacować, ile żywych choinek kupili wrocławianie przy okazji świąt Bożego Narodzenia. Drzewka były sprzedawane w kilkudziesięciu punktach w mieście.

Wrocław Stare Miasto i Śródmieście

poniedziałek: 2 lutego

ulice: 9 Maja, Abramowskiego, Bartoszowicka, Banacha, Becka, Benedyktyńska, Bocheńskiego, Braci Gierymskich, Curie-Skłodowskiej, Chałubińskiego, Gersona, Górnickiego, Grunwaldzka, Grunwaldzki Plac, Hoene Wrońskiego, Jackowskiego, Janiszewskiego, Jezierskiego, Kasprzaka, Kazimierska, Konarskiego, Kopernika, Kosynierów Gdyńskich, Kotsisa, Krajewskiego, Libelta, Ładna, Łukasiewicza, Marcinkowskiego, Michałowskiego, Mielczarskiego, Miła, Minkowskiego, Nauczycielska, Nehringa, Noakowskiego, Norblina, Norwida, Nulla, Okrzei, Olszewskiego, Orłowskiego, Pankiewicza, Pasteura, Piastowska, Piwna, Plater, Polaka, Potebni, Reja, Rodakowskiego, Roentgena, Rzeźbiarska, Sępa-Szarzyńskiego, Sienkiewicza, Smoluchowskiego,Sowińskiego, Spółdzielcza, Stanisławskiego, Stefczyka, Suchardy, Szczytnicka, Ściegiennego, Ślewińskiego, Wojciecha z Brudzewa, Wojtkiewicza, Wrocławczyka, Wyczółkowskiego, Wyspiańskiego, Zaka.

wtorek: 3 lutego

ulice: Bacciarellego, Belwederczyków, Bema, Bernardyńska, Białoskórnicza, Biskupia, Borelowskiego, Bożego Ciała, Canaletta, Cieszyńskiego, Dominikański Plac, Franciszkański Plac, Frycza-Modrzewskiego, Garbary, Garncarska, Gepperta, Głowackiego, Godebskiego, Grodzka, Hlonda, Igielna, Janickiego, Jana Pawła II Plac, Jodłowa, Kanonia, Kapitulna, Katedralna, Katedralny Plac, Kazimierza Wielkiego, Kaznodziejska, Kiełbaśnicza, Kominka, Kotlarska, Kościelny Plac, Kraińskiego, Krawiecka, Krowia, Krupnicza, Kurzy Targ, Kuźnicza, Leszczyńskiego, Łaciarska, Łazienna, Malarska, Mennicza, Mickiewicza (od 9 Maja do Monte Cassino), Mierosławskiego, Mieszka I, Modrzejewskiej, Monte Cassino, Nankiera, Nowa, Nowy Targ Plac, Nowy Świat, Nożownicza, Odrzańska, Ofiar Oświęcimskich, Oławska, Partyzantów, Pierwszej Dywizji, Piaskowa, Polski Plac, Powstańców Warszawy Plac, Przejście Garncarskie, Psie Budy, Purkyniego, Ruska, Rynek, Rynek-Ratusz, Rzeźnicza, Sierakowskiego, Skargi, Sławka, Smętna, Solny Plac, Staromłyńska, Sukiennice, Szajnochy, Szanieckiego, Szewska, Świdnicka, Św. Antoniego, Św. Barbary, Św. Doroty, Św. Ducha, Św. Elżbiety, Św. Idziego, Św. Jadwigi, Św. Józefa, Św. Katarzyny, Św. Krzysztofa Plac, Św. Marcina, Św. Marii Magdaleny, Św. Mikołaja, Teatralna, Teatralny Plac, Uniwersytecka, Uniwersytecki Plac, Waryńskiego, Widok, Wierzbowa, Więzienna, Wita Stwosza, Włodkowica, Wolności Plac, Wszystkich Świętych, Wysockiego, Wyspa Bielarska, Wyspa Słodowa, Wyspa Tamka, Zamkowa, Zaułek Ossolińskich, Żmichowskiej.

środa: 4 lutego

ulice: Bacha, Barlickiego, Bartla, Barycka, Biegasa, Bp. Tomasza I, Brandta, Brata Alberta, Brodatego, Bujwida, Chełmońskiego, Chemiczna, Chrobrego, Cicha, Cinciały, Cybulskiego, Czarnoleska, Czerwonego Krzyża, Damrota, Daszyńskiego, Dembowskiego, Dicksteina, Dmowskiego, Dolna, Drobnera, Dubois, Fałata, Gdańska, Grottgera, Heweliusza, Jagiellończyka, Jagiełły, Jasna, Jaracza, Jedności Narodowej, Kaszubska, Kilińskiego, Kluczborska, Korczaka, Kossaka, Kożuchowska, Kręta, Krzywa, Księcia Witolda, Kurkowa, Ledóchowskiego, Liskego, Lompy, Łokietka, Łowiecka, Malczewskiego, Matejki, Miarki, Mickiewicza (od Wróblewskiego do 9 Maja), Młodnickiego, Mosbacha, Mozarta, Myśliwska, Na Szańcach, Namysłowska, Niemcewicza, Nobla, Nowowiejska, Oleśnicka, Ołbińska, Orzeszkowej, Otwarta, Parkowa, Pasterska, Paulińska, Pautscha, Pestalozziego, Piramowicza, Pobożnego, Podwórcowa, Pomorska, Poniatowskiego, Powstańców Wielkopolskich Plac, Probusa, Promień, Prusa, Przeskok, Ptasia, Pugeta, Reja, Roosevelta, Rostafińskiego, Rozbrat, Rychtalska, Rydygiera, Sempołowskiej, Siemiradzkiego, Składowa, Słowiańska, Sopocka, Srocza, Staszica Plac, Stein, StrzeleckiPlac, Śrutowa, Św. Macieja Plac, Św. Wincentego, Świętokrzyska, Tramwajowa, Trzebnicka, Ukryta, Urbańskiego, Ustronie, Walecznych, Wąska, Westerplatte Plac, Witelona, Wittiga, Wiwulskiego, Wróblewskiego, Wyszyńskiego, Wygodna, Zielonego Dębu, Zyndrama z Maszkowic, Żeromskiego, Żiżki.

czwartek: 5 lutego

ulice: Baudouina de Courtenay, Bolesławiecka, Braniborska, Chojnowska, Cieszkowskiego, Czarnieckiego, Długa, Dobra, Drzewna, Głogowczyka, Głogowska, Gnieźnieńska, Góralska, Handelsmana, Inowrocławska, Kaczmarskiego, Kruszwicka, Krzywickiego, Legnicka, Litomska, Lubińska, Łęczycka, Mianowskiego, Michalczyka, Młodych Techników, Nabycińska, Pilata, Poznańska, Robotnicza, Rybacka, Salezjańska, Sikorskiego, Słubicka, Sokolnicza, Solidarności Plac, Stacyjna, Starogroblowa, Strzegomska, Strzegomski Plac, Szczepińska, Ścinawska, Śniadeckich, Środkowa, Śrubowa, Świętochowskiego, Zachodnia, Zelwerowicza, Zielonogórska, Ziemowita, Złotoryjska, Żytnia.

piątek: 6 lutego

ulice: Bałuckiego, Bandtkiego, Bogusławskiego, Chopina, Czackiego, Czysta, Dworcowa, Druckiego-Lubeckiego, Elsnera, Grabiszyńska, Gwarna, Jęczmienna, Karłowicza, Kochanowskiego, Kolberga, Kolejowa, Kołłątaja, Komandorska, Kościuszki, Legionów, Lelewela, Lipińskiego, Łąkowa, Moniuszki, Muzealna, Plac Muzealny, Na Końcu, Noskowskiego, Orląt Lwowskich Plac, Paderewskiego, Pawłowa, Piłsudskiego, Pochyła, Podwale, Prosta, Pszenna, Rejtana, Rozjezdny Plac, Różyckiego, Sądowa, Smoleńskiego, Stawowa, Szpitalna, Szprotawska, Szramka, Szymanowskiego, Świebodzka, Tęczowa, Trzemeska, Wieniawskiego, Wysoka, Zapolskiej, Zaporoska, Zdrowa, Zielińskiego, Żytnia.

Psie Pole

poniedziałek: 2 lutego

ulice: Badury, Bartnicza, Bazaltowa, Bażancia, Błotna, Bociania, Byczyńska, Ceglana, Cementowa, Chałupnicza, Chłopska, Chmielarska, Czajcza, Dobrackiego, Dobrzykowicka, Drobuta, Działdowska, Ełcka, Folwarczna, Gęsia, Gitarowa, Gołębia, Gospodarska, Jaskółcza, Jaśkowicka, Jelczańska, Kmieca, Kolumba, Kołodziejska, Kościerzyńska, Kowalska, Kukułcza, Kuropatwia, Kwidzyńska, Laskowicka, Lechitów, Leśna, Ludowa, Łaniewska, Magellana, Marco Polo, Mewia, Mikołowska, Miłoszycka, Mokra, Monopolowa, Mydlana, Mysłowicka, Nadolicka, Narciarska, Niborska,Niedziałkowskiego, Odcinek, Olsztyńska, Osadnicza, Perkusyjna, Przy Torze, Radzionkowska, Rakowa, Rataja, Rolnicza, Siewna, Sikorcza, Słomiana, Smocza, Sobocińska, Strachocińska, Strumykowa, Swojczycka, Szczycieńska, Szczygla, Szpacza, Świętochłowicka, Tatarakowa, Tczewska, Treski, Ubocze, Wałowa, Węgoborska, Wieśniacza, Wilczycka, Wilgotna, Wilgowa, Witosa, Włodarska, Włościańska, Wołczyńska, Wronia, Wschodnia, Wykładowa, Zagajnikowa, Zagrodnicza, Zamoyskiego.

wtorek: 3 lutego

ulice: Anczyca, Asnyka, Baczyńskiego, Bałtycka, Berenta, Bończyka, Boya-Żeleńskiego,Brodzińskiego, Broniewskiego, Browarna, Brücknera, Brzechwy, Bydgoska, Chrzanowskiego, Czajkowskiego, Daniłowskiego, Dębickiego, Długosza, Dygasińskiego, Filomatów, Forteczna, Galla Anonima, Gąsiorowskiego, Giżycka, Goszczyńskiego, Grochowiaka, Grudziądzka, Jutrosińska, Kamieńskiego, Karpińskiego,Kasprowicza, Kętrzyńska, Klaczki, Kleczkowska, Kocha, Konopnickiej, Korzeniowskiego,Koszarowa, Krasickiego, Kraszewskiego, Kromera, Kruczkowskiego, Krzyżanowskiego, Lenartowicza, Leśmiana, Lindego, Łąka Mazurska, Macedońska, Makuszyńskiego, Micińskiego, Mochnackiego, Na Polance, Nabielaka, Obrońców Helu, Oppmana, Orkana, Perzyńskiego, Piętaka, Piłsudskiego Plac, Pola, Potockiego, Przerwy-Tetmajera, Przesmyckiego, Przybyszewskiego, Romanowskiego, Reymonta, Rowerowa, Rychtalska, Siemieńskiego, Słonimskiego, Sportowa, Staffa, Struga, Syrokomli, Torowa, Toruńska, Trzebnicka, Ujejskiego, Wybickiego, Zakładowa, Zaleskiego, Zawalna, Zegadłowicza, Zelenaya, Żmigrodzka.

środa: 4 lutego

ulice: Ałunowa, Aptekarska, Bagatela, Bałkańska, Bezpieczna, Brzostowska, Bukowicka, Bułgarska, Cerekwicka, Chorwacka, Czeska, Czytankowa, Elementarzowa, Falskiego, Falzmanna, Fortowa, Gimnazjalna, Irysowa, Jugosłowiańska, Kanonierska, Knastera, Korzeńska, Krośnicka, Krzyżanowicka, Kubali, Lekarska, Lekcyjna, Ligocka, Lutycka, Ługowa, Łużycka, Machnicka, Marczewskiego, Milicka, Młynarska, Morawska, Obodrzycka, Obornicka, Osiecka, Osolska, Pakosławska, Parnickiego, Pleszewska, Polanowicka, Poprzeczna Al., Postolińska, Poświęcka, Prusicka, Przejazdowa, Raszowska, Redycka, Rudawska, Serbska, Skoczna, Skoroszowska, Słowacka, Sołtysowicka, Starościńska, Stradomska, Strzelecka, Sulejowska, Sulmierzycka, Torfowa, Twardogórska, Wierzchowicka, Wołowska, Zaułek Rogoziński, Zawońska, Złotowska.

czwartek: 5 lutego

ulice: Admiralska, Archeologów, Armii Ludowej, Astrowa, Azaliowa, Barwinkowa, Belgradzka, Berlinga, Bora-Komorowskiego, Bratkowa, Bratysławska, Charkowska, Chmielna, Chocimska, Daliowa, Dobroszycka, Dubrownicka, Etnografów, Forsycjowa, Gostyńska, Hetmańska, Irkucka, Jagiellońska, Jaśminowa, Jeziorowa, Kasztelańska, Konwaliowa, Kopańskiego, Kotwiczna, Krokusowa, Królewska, Królowej Marysieńki, Krzywoustego, Księżycowa, Kujbyszewska, Kurska, Kwiatowa, Liliowa, Liońska, Lublańska, Łozińska, Łuczników, Malwowa, Marynarska, Masztowa, Mieczykowa, Mirtowa, Nagietkowa, Niepodległości, Odeska, Odolanowska, Odrodzenia Polski, Okrętowa, Okulickiego, Oleska, Omska, Orna, Paryska, Pawłowicka, Pedagogiczna, Przebiśniegowa, Przedwiośnie, Przylaszczkowa, Ruciana, Ryska, Sarajewska, Sasankowa, Sewastopolska, Skarbu Zakrzowskiego, Skopijska, Spacerowa, Starodębowa, Staropolska, Stoczniowa, Stokrotkowa, Szafranowa, Szarotkowa, Tallińska, Wallenroda, Widawska, Wiedeńska, Wilanowska, Wilczkowska, Wołgogradzka, Zagrzebska, Zakrzowska, Zatorska, Złocieniowa.

piątek: 6 lutego

ulice: Białych Goździków, Bierutowska, Bławatna, Cholewkarska, Cynamonowa, Ćwiczebna, Czerwonych Maków, Dalimira, Dekarska, Dłutowa, Farna, Franki, Fryzjerska, Geodezyjna, Gorlicka, Grawerska, Grodzieńska, Hokeistów, Inflancka, Inspektowa, Jarocińska, Jubilerska, Kaczeńcowa, Kajakarzy, Kaletnicza, Kapliczna, Kiełczowska, Kłokoczycka, Kminkowa, Kominiarska, Kordiana, Koszykarzy, Kowieńska, Krotoszyńska, Księgarska, Lawendowa, Lidzka, Lipska, Litewska, Łopianowa, Łyżwiarzy, Malborska, Markowskiego, Mazepy, Meliorancka, Miejska, Miętowa, Mikory, Miłostowska, Mroźna, Mulicka, Nadbrzeżna, Nowogródzka, Opłotkowa, Osobowicka, Ostowa, Ostrowska, Ostrzeszowska, Palacha, Palisadowa, Pełczyńska, Perzowa, Pęgowska, Pielęgniarska, Piłkarzy, Piwnika-Ponurego, Plac Wyzwolenia, Podbiałowa, Poleska, Rzeczna, Rzemieślnicza, Siatkarzy, Sienna, Strażacka, Sułowska, Sycowska, Szachistów, Szałwiowa, Szewczenki, Szkutnicza, Szniolisa, Ślazowa, Świętego Huberta, Tylna, Tymiankowa, Waniliowa, Wędkarzy, Wieluńska, Wieruszowska, Witebska, Witkowska, Wójtowska, Wrzosowa, Zabłocie, Zagaje, Zajączkowska, Zalipie, Załęże, Zapotocze, Zarzecze, Zaziębie, Zduńska, Zegarmistrzowska, Zielna, Złotej Lilii, Żmudzka, Żużlowców, Żywopłotowa.

Wrocław Fabryczna

poniedziałek: 2 lutego

Maślice Małe: Augustowska, Barczewska, Braniewska, Brodnicka, Drzymały Michała, Fromborska, Gminna, Hodowlana, Iławska, Lidzbarska, Ługowińska, Mrągowska, Nasienna, Notecka, Ostródzka, Pasieczna, Pasłęcka, Reszelska, Rędzińska, Rolna, Sadownicza, Al.Śląska, Śliwowa, Tolkmicka, Turoszowska, Warciańska, Warmińska.

Maślice Wielkie: Białostocka, Biłgorajska, Chełmska, Kozia, Królewiecka, Lubelska, Łukowska, Maślicka, Narzędziowa, Potokowa, Północna, Siedlecka, Stodolna, Suwalska, Ślęzoujście, Wołodyjowskiego Michała, Zamojska.

Pracze Odrzańskie: Brodzka, Cukiernicza, Gryczana, Imbirowa, Jaglana, Janowska, Karczemna, Piekarska, Piwowarska, Pracka, Stabłowicka, Zbożowa.

Gajowice: Altanowa, Brązowa, Buska, Cynowa, Gajowicka, Grochowa, Jemiołowa, Kłośna, Kolbuszowska, Krucza, Kwaśna, Lubuska, Lwowska, Manganowa, Miedziana, Mielecka, Modlińska, Mosiężna, Niklowa, Oksywska, Ołowiana, Oporowska, Pereca, pl. Mordechaja Anielewicza, pl. Pereca Icchaka Lejba, pl. Srebrny, Pochyła, Połaniecka, Pretficza Bernarda, Przelot, Saperów, Skwierzyńska, Sokola, Stalowa, Stalowowolska, Stopnicka, Szczęśliwa, Sztabowa, Tarnobrzeska, Wróbla, Zaporoska, Żelazna, Żurawia.

wtorek: 3 lutego 

Marszowice: Bąka, Bojanowska, Czaplińskiego, Głębowicka, Gwizdanowska, Haisiga, Hartmana, Iglasta - pustkowie, Jahna Alfreda, Jaworskiego, Krzelowska, Łanowskiego, Malownicza, Małomicka, Marszowicka, Modelskiego Teofila, Mrozowska, Sieroszowicka, Ślebodzińskiego Władysława - pustkowie, Wąsowicza, Wereszyckiego, Wilkszyńska, Wojnowicka, Wolfkego.

Stabłowice Nowe: Amarantowa, Beżowa, Biała, Bieszczadzka, Błękitna, Boguszowska, Ciechocińska, Cieplicka, Drogosławicka, Głuszycka, Granatowa, Iwonicka, Jagniątkowska, Jeleniogórska, Jesiennicka, Jeżowska, Kruszcowa, Lazurowa, Mysłakowicka, Niebieska, Niecała, Perłowa, Piechowicka, Pienińska, Pomarańczowa, Porębska, Przechodnia, Przesiecka, Seledynowa, Skałeczna, Sobieszowska, Starogajowa, Szara, Śnieżna, Tatrzańska, Zielona, Złota, Źródlana, Żółta.

Stabłowice Stare: Ananasowa, Arbuzowa, Będkowska, Bystra, Chwałkowska, Cytrynowa, Daktylowa, Dziarska, Główna, Górecka, Hoża, Jaźwińska, Jędrzejowska, Juszczaka Franciszka, Kokosowa, Krzyżowska, Lubawska, Łomnicka, Mandarynkowa, Miłkowska, Olbrachtowska, Oliwkowa, Osmańczyka Edmunda, Piotrkowska, Polonii Wrocławskiej, Prędka, Przemiłowska, Raźna, Rącza, Rodzynkowa, Rychła, Samotna, Starobielawska, Stoszowska, Strzeblowska, Sulistrowska, Śmigła, Świeża, Towarowa, Wartka, Wełniana, Wojanowska, Zebrzydowska, Żwawa.

Grabiszyn: Browarna, Budowlana, Bzowa, Chabrowa, Fiołkowa, Grabiszyńska, Inżynierska, Klecińska, Kreślarska, Księgowa, Magazynierska, Makowa, Mocna, Narcyzowa, Nasturcjowa, Ostrowskiego, Petuniowa, Pierwiosnkowa, pl. Bzowy, Pracy, Różana, Silna, Słonecznikowa, Spawaczy, Spiżowa, Techników, Twarda

Grabiszynek: Arctowskiego, Beniowskiego, Blacharska, Domeyki, Hallera, Heblarska, Lakiernicza, Mechaników, Męcińskiego, Monterska, Odkrywców, Ogrodowa, Ojca Beyzyma, Pilnikarska, Pionierska, Podróżnicza, Racławicka, Rogozińskiego-Szolc Stefana, Romera Eugeniusza, Rymarska, Stolarska, Szlifierska, Ślusarska, Świdrowa, Tapicerska, Tokarska, Wędrowców, Wynalazców, Żeglarska.

środa: 4 lutego 

Kozanów: Bobrzańska, Celtycka, Dobrzańska, Dokerska, Dziadoszańska, Dzielna, Gołężycka, Grobla Kozanowska, Gwarecka, Ignuta Piotra, Kolista, Kozanowska, Modra, Nadrzeczna, Pałucka, Połbina Iwana, gen., Setna, Sielska, Ślężańska, Trzebowiańska, Wiślańsk.

Oporów: Adamieckiego, Aleja Piastów, Awicenny Ibn Siny, Balzaka Honoriusza, Bukowskiego, Cesarzowicka, Darwina, Dzierżonia Jana, ks., Feichta Hieronima, Giełdowa, Harcerska, Jana Nikliborca, Jordanowska, Jutrzenki, Kadłubka, Karmelkowa, Kowalskiego, Kupiecka, Kwiatkowskiego, Leszczynowa, Maleczyńskich, Mikulskiego, Mokronoska, Morelowskiego, Nałkowskiej, Ostroroga, Petrażyckiego, Pękalskiego, Rosponda, Skarbka , Sobótki, Solskiego, Stanki, Stefki, Steinhausa Hugona, Suskiego, Ślązaka, Śniegockiego, Taszyckiego, Trentowskiego, Turystyczna, Wiejska, Wysłoucha, Zoli.

Pilczyce: Bednarska, Dworska, Gosławicka, Górnicza, Hutnicza, Koszykarska, Lotnicza, Mączna, Murarska, Paniowicka, Papiernicza, Pilczycka, Rękodzielnicza, Szklarska, Tkacka.

Złotniki: Bocheńska, Chęcińska, Częstochowska, Czorsztyńska, Dębicka, Grybowska, Jarosławska, Jasielska, Kamiennogórska, Kielecka, Kościańska, Krzeszowska, Limanowska, Łukowa, Małopolska, Miechowska, Mieroszowska, Nowosądecka, Nowotarska, Olkuska, Opoczyńska, pl. Ciesielski, pl. Kaliski, Przemyska, Rabczańska, Radomska, Rajska, Rawicka, Rzeszowska, Solińska, Tarnowska, Wielkopolska, Wschowska, Zakopiańska, Złotnicka, Żwirowa, Żywiecka.

Gądów Mały: Bajana, Balonowa, Bulwar Dedala, Bulwar Ikara, Bystrzycka, Drzewieckiego, Estakada Gądowska, Gądowska, Horbaczewskiego, Hynka, Idzikowskiego, Latawcowa, Metalowców, Na Ostatnim Groszu, Orlińskiego, Samolotowa, Skrzydlata, Sterowcowa, Szomańskiego, Szybowcowa, Tańskiego.

czwartek: 5 lutego 

Muchobór Wielki: Baranowicka, Bliźniacza, Boguszewskiej Heleny, Buczacka, Cabaja, Cieślikowskiego, Dąbrowskiej, Dołęgi-Mostowicza, Drohobycka, Dygata, Dzielnicowa, Gagarina, Giżyckiego, Godlewskiego, Gombrowicza, Hłaski, Husycka, Karpacka, Knota, Końcowa, Kosidowskiego, Kossak-Szczuckiej, Krzemieniecka, Kunickiego, Leska, Łaska, Meissnera, Mińska, Nowohucka, Osiedlowa, Otwocka, Parandowskiego, Pileckiego, Pińska, Podolska, Postępowa, Przedświt, Pusta, Rakietowa, Rejonowa, Rodziewiczówny, Roślinna, Samborska, Słonimska, Sokalska, Stachury, Stanisławowska, Stryjska, Szarskiego, Tarnopolska, Trawowa, Trzebiatowskiego, Tyrmanda, Wańkowicza, Zagony, Zbarska, Żwirki i Wigury, Żytomierska

Nowy Dwór: Budziszyńska, Chociebuska, Grodecka, Gubińska, Komorowska, Krośnieńska, Nowodworska, Rogowska, Strzegomska, Wojrowicka, Zemska

Popowice: Białowieska, Biały Kąt, Bielska, Bobrza, Brynicka, Jaworska, Jelenia, Kłodnicka, Kwiska, Legnicka, Małopanewska, Milenijna, Niedźwiedzia, Ojców Oblatów, Opawska, pl. Wiślany, Popowicka, Przedmiejska, Puszczańska, Robotnicza, Rysia, Starograniczna, Stobrawska, Wagonowa, Wejherowska, Zajęcza, Żubrza.

Żerniki: Berberysowa, Dojazd, Gdacjusza, Ketlinga, Kiemliczów, Kmicica, Komeńskiego, Kordeckiego, kard., Lubczykowa, Objazdowa, Pieprzna, Przednia, Przybyły, Rezedowa, Roździeńskiego, Rumiankowa, Ryżowa, Strachowicka, Skrzetuskiego, Udzieli, Zagłoby, Żernicka

Żerniki Nowe: Białodrzewna, Białogardzka, Bukowa, Grabowa, Konińska, Kosmonautów, Lewa, Trójkątna

Strachowice: Cichociemnych, Desantowa, Graniczna, Skarżyńskiego, Wardzyńskich, Zarembowicza

piątek: 6 lutego oraz sobota 10 lutego

Osiniec: Osiniecka, Rdestowa, Widłakowa

Leśnica: Brzezińska, Bujna, Ekonomiczna, Eluarda Pawła, Kącka, Kobylnicka, Krępicka, Lubiąska, Łączna, Majchra, Małoszyńska, Młodzieżowa, Mokrzańska, Niemkińska, Niepierzyńska, Owczarska, pl. Świętojański, Płońskiego Michała, Polkowicka, Prochowicka, Promenada, Rubczaka, Rytownicza, Skoczylasa, Snycerska, Sosnowa, Stroma, Szczepanowska, Ślepa, Średzka, Wolska, Woronowicka, Wyboista, Zajazdowa.

Mokra: Chobieńska, Dolnobrzeska, Junacka, Kresowa, Liściasta, Modrzewiowa, Mojęcicka, Ostrężynowa, Smolna, Szpilkowa, Świerkowa, Ulowa, Watowa, Wińska.

Pustki: Gielniaka Józefa, Jajczarska, Klonowa, Mleczarska, Platanowa, Pustecka, Serowarska.

Ratyń: Beskidzka, Gromadzka, Krajobrazowa, Miodowa, Ratyńska, Równa, Szkolna, Wojska Polskiego.

Żar: Lubska, Lutyńska, Malczycka, Stefana Batorego, Trzmielowicka, Żarska.

Muchobór Mały: Angielska, Australijska, Babimojska, Belgijska, Białoruska, Buczacka, Duńska, Estońska, Fabryczna, Francuska, Grecka, Hiszpańska, Holenderska, Irlandzka, Kanadyjska, Klecińska, Muchoborska, Norweska, Otyńska, Przemkowska, Robotnicza 90-114, Rudzka, Stanów Zjednoczonych, Strzegomska 178-322, Szczyrki, Szkocka, Szwajcarska, Szwedzka, Traktatowa, Turecka, Ukraińska, Wagonowa.

Jarnołtów: Gałowska, Jarnołtowska, Krzeptowska, Samotworsk.

Jerzmanowo: Adamczewskich, Chodkiewicza, Gruszowa, Jasińskiej, Jerzmanowska, Koniecpolskiego, Kośnego, Piołunowa, Płużna, Żółkiewskiego.

Kuźniki: Bytowska, Darłowska, Domasławska, Dziwnowska, Dźwirzyńska, Elbląska, Gołnowska, Helska, Hermanowska, Jaksonowicka, Knignicka, Kołobrzeska, Koszalińska, Majakowskiego Włodzimierza, Międzyzdrojska, Morska, Pucka, Pyrzycka, Rewalska, Sarbinowska, Słupska, Stargardzka, Sukielicka, Szczecińska, Świnoujska, Uznamska, Wołyńska, Woźnicza.

 

wroclaw.pl