Trwa sprzedaż biletów na mecz Śląsk - Wisła

29.04.15 | 12:00

Dzisiaj, w środę, 29 kwietnia, piłkarze Śląska Wrocław zmierzą się z Wisłą Kraków w meczu 30. kolejki ekstraklasy. Będzie to ostatnie spotkanie rundy zasadniczej i rozpocznie się o godz. 20.30 na Stadionie Wrocław.

Obecnie trwa sprzedaż biletów na to spotkanie. Ceny wejściówek na trybuny B i D dla posiadaczy Kart Kibica wynoszą 21 zł (ulgowy 17 zł), a w dniu meczu i dla osób bez Karty Kibica 26 zł (ulgowy 21 zł).

Z kolei bilety na trybuny A i C dla posiadaczy Kart Kibica kosztują 37 zł (ulgowy 30 zł), a w dniu meczu i dla osób bez Karty Kibica 42 zł (ulgowy 34 zł).

Mecz przyjaźni z krakowską drużyną będzie również kolejną okazją do odwiedzenia Sektora Rodzinnego. Bilet na tę trybunę, na której organizowane będą dodatkowe atrakcje dla dzieci, kosztuje jedynie 21 zł (ulgowy 17 zł), a każdy opiekun może na nią zabrać dwójkę dzieci za symboliczną złotówkę (dzieci do 13. roku życia - starsze kupują bilet ulgowy). Więcej informacji o tym miejscu można znaleźć TUTAJ.

Bilety można kupić w trzynastu punktach sprzedaży na terenie Wrocławia i Dolnego Śląska, których listę można znaleźć TUTAJ. Wejściówki można również kupić drogą internetową przez stronę bilety.slaskwroclaw.pl. Sprzedaż on-line trwa do godz. 29 kwietnia do godz. 16:30.

Podczas kupowania biletów należy okazać dokument tożsamości z numerem PESEL lub Kartę Kibica.

Spotkanie Śląska Wrocław z Wisłą Kraków odbędzie się w środę, 29 kwietnia, o godz. 20:30 na Stadionie Wrocław.

 

wroclaw.pl