Koleje Dolnośląskie szukają pracowników

29.04.15 | 14:39

Co najmniej kilkanaście osób może znaleźć pracę w Kolejach Dolnośląskich. Przewoźnik ogłosił rekrutację na kierowników pociągów, konduktorów i kontrolerów taboru. Do 5 maja czeka na zgłoszenia. Jak mówią kolejarze firma się rozwija i to na pewno nie ostatnia rekrutacja w tym roku.

- Poszukujemy zarówno pracowników doświadczonych - kierowników pociągu, którzy posiadają odpowiednie uprawnienia, jak również kandydatów do przeszkolenia na konduktorów - mówi Justyna Stachniewicz, rzecznik prasowa Kolei Dolnośląskich.

We Wrocławiu na kandydatów na kierownika pociągu i konduktorów czeka 12 wakatów. Dla rewidentów taboru, czyli ludzi, którzy kontrolują stan pociągów jest 5 miejsc. 

Koleje Dolnośląskie oferują umowę o pracę, stabilne zatrudnienie i możliwość podnoszenia kwalifikacji. Szczegółowe informacje o wymaganiach oraz wszystkie aktualne oferty można znaleźć tutaj KARIERA KD. Chętni powinni wysyłać swoje aplikacje (CV + list motywacyjny) na adres:  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , w temacie wpisując stanowisko, o które się starają. Termin nadsyłania podań upływa 5 maja 2015 roku. Jednak to nie ostatnia rekrutacja w tym roku. 

- Będziemy je organizować systematycznie, firma się rozwija, mamy nowy tabor, obsługujemy nowe trasy, potrzebujemy pracowników - mówi Justyna Stachniewicz z KD.

Kolejna rekrutacja na kierowników pociągu planowana jest w czerwcu. Już wiadomo, że za kilka tygodni będą poszukiwani monterzy i elektromechanicy do bazy Kolei Dolnośląskich w Legnicy. Aktualne oferty znajdują się na stronie przewoźnika. 

 

wroclaw.pl