Kampania "Bajkowy urlop w Polsce" zawita do Wrocławia

16.06.14 | 11:25

Z wrocławskiego Rynku prosto na billboardy w całej Polsce! Już w poniedziałek 16 czerwca na Placu Solnym, wrocławianie, Dolnoślązacy i turyści będą mogli wziąć udział w niezwykłej akcji promocyjnej Polskiej Organizacji Turystycznej i powalczyć o możliwość wystąpienia w prawdziwej kampanii reklamowej. 

Bajkowe inscenizacje 

Każdy, kto w poniedziałek między godziną 10.00 a 18.00 pojawi się na wrocławskim Placu Solnym, będzie mógł wziąć udział w konkursie. Na miejscu, pod okiem aktorki Karoliny Gorczycy, w bajkowej aranżacji, będzie trzeba odegrać scenki inspirowane walorami turystycznymi Dolnego Śląska. Wszystkie inscenizacje będą fotografowane, zdjęcia umieszczone w Internecie i poddane głosowaniu. A następnie jury wybierze najbardziej pomysłowo odegraną scenkę z naszego regionu. Wyłonione w ten sam sposób zdjęcie zostanie umieszczone na ponad 250 billboardach w całej Polsce, już w listopadzie.

Huczne podsumowanie 

Ta niezwykła akcja promocyjna to element kampanii "Bajkowy urlop w Polsce", która podsumowuje trwający od 2010 roku projekt Promujmy Polskę Razem. Podobne spotkania odbywają się w każdym z województw od czerwca do września i są okazją do pokazania potencjału turystycznego poszczególnych regionów oraz zaprezentowania działań zrealizowanych w ramach projektu.

Celem organizowanego przez Polską Organizację Turystyczną projektu była promocja turystyczna naszego kraju na rynkach zagranicznych oraz przełamanie stereotypów i pokazanie Polski nowoczesnej, inspirującej, z unikatowymi walorami turystycznymi. Pierwszy raz, dzięki środkom unijnym, zostały zrealizowane zagraniczne kampanie multimedialne promujące polską turystykę. 
Rejs żaglowca Fryderyk Chopin po Europie, czy kampania "Feel Invited" przed Mistrzostwami Europy w Piłce Nożnej UEFA Euro 2012, to działania zakrojone na szeroką skalę, prowadzone z zastosowaniem innowacyjnych rozwiązań i niebanalnych sposobów mówienia o Polsce i Polakach. Polska promowana jest jako kraj młody duchem, który stawia na kreatywność i odważnie stosuje nowoczesne rozwiązania.

 

wroclaw.pl