Zgrupowanie Śląska

01.07.14 | 11:13

Dwudziestu pięciu zawodników zabrał trener Śląska Wrocław Tadeusz Pawłowski na obóz przygotowawczy, który w poniedziałek rozpoczął się w Żaganiu. Zgrupowanie potrwa dziesięć dni i w jego trakcie wrocławianie rozegrają dwa mecze kontrolne.

W kadrze na obóz znalazł się m.in. Waldemar Gancarczyk, który w poniedziałek związał się ze Śląskiem rocznym kontraktem, a także młodzi piłkarze z zespołu juniorów młodszych Maciej Pawłowski i Mariusz Idzik.

W trakcie pobytu w Żaganiu wrocławianie będą mieli codziennie trzy treningi - dwa zespołowe i jeden indywidualny, rozegrają także dwa mecze sparingowe - 2 lipca zmierzą się z Miedzią Legnica, a 7 lipca z Górnikiem Łęczna.

10 lipca zespół wróci do Wrocławia i już do rozpoczęcia sezonu przygotowania będą prowadzone na własnych obiektach. Na inaugurację rozgrywek podopieczni trenera Pawłowskiego zmierzą się 19 lipca na Stadionie Wrocław z Ruchem Chorzów.

Kadra Śląska Wrocław na obóz przygotowawczy w Żaganiu:

Bramkarze: Wojciech Pawłowski, Jakub Wrąbel

Obrońcy: Rafał Grodzicki, Paweł Zieliński, Mariusz Pawelec, Juan Calahorro, Dudu Paraiba, Krzysztof Ostrowski, Kamil Dankowski, Tadeusz Socha

Pomocnicy: Sebastian Mila, Flavio Paixao, Lukas Droppa, Robert Pich, Mateusz Machaj, Tom Hateley, Tomasz Hołota, Waldemar Gancarczyk, Maciej Pałaszewski, Paweł Uliczny

Napastnicy: Marco Paixao, Sebino Plaku, Marcin Przybylski, Karol Angielski, Mariusz Idzik

 

wroclaw.pl