Amazon zapowiada rekrutację

31.07.14 | 14:15

Amazon - amerykański gigant internetowej sprzedaży - dotąd rekrutował głównie kadrę kierowniczą i liderów zespołów pracowniczych, którzy są w dalszym ciągu poszukiwani, m.in. przez Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu. 11 sierpnia rozpocznie się rekrutacja około 700 stałych pracowników do centrum logistycznego pod Wrocławiem. 

Obecnie w bazie PUP Wrocław cały czas dostępne są oferty pracy na liderów zespołów, których Amazon poszukuje od ponad miesiąca. Formularz zgłoszeniowy można znaleźć na stronie internetowej.

Nabór na stanowiska produkcyjne, związane z pobieraniem, pakowaniem i układaniem towarów rozpocznie się 11 sierpnia, również na stronie internetowej stronie internetowej. Osoby na tych pozycjach będą zatrudniane na umowy stałe. Kwestionariusz dostępny na portalu rekrutacyjnym Amazona będzie zawierał kilkadziesiąt pytań, jednak jak zapewnia kierownictwo firmy, ma być prosty w obsłudze. Aplikacja będzie dostępna wyłącznie on-line. Jeśli kandydat będzie miał jakieś problemy z wypełnieniem zgłoszenia, będzie mógł skorzystać z pomocy pod numerem telefonu 0 801 800 203 (płatność za 1 impuls niezależnie od długości połączenia).

Stawka godzinowa na stanowiskach produkcyjnych zaczyna się od 12,50 zł brutto. Jak mówi pracodawca wypłacane będą premie w wysokości do 15% standardowego wynagrodzenia. Firma oferuje także ubezpieczenie na życie i prywatną opiekę medyczną dla wszystkich pracowników.

Dodatkowo, w okresach przedświątecznych, Amazon będzie prowadził rekrutację pracowników sezonowych

Panel rekrutacyjny AMAZON AKTUALNE OFERTY

Amazon to amerykańska spółka z siedzibą w Seattle, która prowadzi największą na świecie sieć sprzedaży wysyłkowej. Jest jednym z pionierów w sprzedaży elektronicznej. Swoją działalność rozpoczęła w 1994 r. Na początku swego istnienia Amazon był księgarnią internetową. Wkrótce jego asortyment poszerzył się m.in. o takie artykuły jak: DVD, muzyka, sprzęt komputerowy, elektronika, meble, towary spożywcze i wiele innych. Oddziały Amazona działają w Kanadzie, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Francji, Chinach, Japonii, Włoszech, Hiszpanii i Brazylii. Od sierpnia 2013 r. Amazon jest również internetowym domem aukcyjnym.

 

wroclaw.pl