Letni swap w Krzywym Kominie

05.08.14 | 16:22

Letnie wyprzedaże w galeriach handlowych trwają w najlepsze, jednak jeśli nie jesteście zwolennikami przeciskania się pomiędzy sklepowymi pułkami w tłumie innych poszukiwaczy okazji, skorzystajcie z sobotniego SWAP-u w Krzywym Kominie.

9 sierpnia w Centrum Rozwoju Zawodowego Krzywy Komin odbędzie się wielka wymiana ciuchów i dodatków. Jeśli nie zrobiliście jeszcze porządków w swojej szafie, to właśnie przyszedł ten czas! Masz spódnicę, w którą już się nie mieścisz, ale żal ci ją wyrzucić? A może koszulę, której nigdy nie założyłaś, choć w sklepie wyglądała świetnie? Przynieś je do Krzywego Komina i wymień się! Bluzki, spodnie, spódnice i inne dodatki na pewno znajdą tu nowego właściciela! Zupełnie za darmo będziecie mogli wymieniać się ciuchami i przymierzać nowe nabytki. To doskonała okazja, by znaleźć nowe elementy garderoby, nie wydając na nie ani grosza.

Na miejscu przygotowano też atrakcje dla najmłodszych wrocławian, których mamy będą chciały oddać się szaleństwu ubraniowej wymiany. Będą mogli zagrać w gry planszowe, ułożyć puzzle czy posłuchać bajek.

Organizatorzy zapewniają miejsca wystawiennicze oraz przebieralnie.

Impreza odbędzie się 9 sierpnia i potrwa od 11.00 do 14.00. Udział w SWAP-ie jest bezpłatny.

 

wroclaw.pl
Photo credit: Joseph Brent / Foter / Creative Commons Attribution-ShareAlike 2.0 Generic (CC BY-SA 2.0)