Dziś mecz Śląska z Cracovią

17.08.14 | 08:45

Już dzisiaj drużyna Śląska Wrocław zmierzy się z zespołem Cracovii Kraków w meczu piątej kolejki piłkarskiej ekstraklasy. Spotkanie rozpocznie się o godz. 15.30 na Stadionie Wrocław.

Dla wrocławian będzie to okazja do rehabilitacji po ubiegłotygodniowej porażce z GKS Bełchatów 0:2 (0:1). W obecnym sezonie Śląsk dużo lepiej spisuje się w meczach na własnym stadionie. W spotkaniach wyjazdowych nie zdobył bowiem jeszcze ani jednego punktu i zajmuje dziesiąte miejsce w ligowej tabeli.

- Ostatni tydzień był dla nas czasem intensywnej pracy i myślę, ze zrobiliśmy wiele jeśli chodzi o taktykę i motorykę - powiedział podczas czwartkowej konferencji prasowej trener Śląska Tadeusz Pawłowski.

W środę klub poinformował o pozyskaniu pomocnika Krzysztofa Danielewicza, a szkoleniowiec Śląska zapowiedział, że znajdzie się on w meczowej osiemnastce na mecz z Cracovią. Na szpicy po raz kolejny wystąpi Portugalczyk Flavio Paixao, jednak trener przyznał, że w niedzielnym meczu będzie on mógł liczyć na pomoc innego ofensywnego zawodnika.

 

wroclaw.pl