Wyszyńskiego już po remoncie!

30.08.14 | 07:19

Od sobotniego wieczora kierowcy będą mogli znów pojechać pełną szerokością ulicy Wyszyńskiego. Na początku wakacji drogowcy zaczęli remont nawierzchni na odcinku między Nowowiejską a Mosbacha. Dotychczas - zdaniem kierowców - była to jedna z najbardziej dziurawych ulic w mieście.

W sobotę wieczorem drogowcy otworzą remontowany odcinek ul. Wyszyńskiego, od Nowowiejskiej do Mosbacha. Teraz kierowcy jadący od strony mostów Warszawskich nie będą musieli jeździć objazdem. Starą zapadniętą kostkę brukową zastąpi nowo położony asfalt, a pod nowa nawierzchnią wymieniono także kanalizację deszczową.

Kierowcy muszą się jednak liczyć z utrudnieniami na wysokości ul. Nowowiejskiej. Tu przez kilka najbliższych tygodni kierowcy jadący od strony centrum zamiast dwóch pasów, będą mieć do dyspozycji tylko jeden. Związane jest to z przebudową torowiska w ul. Nowowiejskiej.

To jednak nie koniec remontu na Wyszyńskiego. Teraz robotnicy zajmą się pracami wykończeniowymi m.in przy chodnikach. Dotychczas inwestycja pochłonęła ponad cztery miliony złotych.

 

wroclaw.pl