Szansa na znalezienie pracy

05.09.14 | 14:00

W piątek 12 września 2014 r. odbędzie się już druga w tym roku edycja Targów Pracy, które zwykle cieszą się one dużym zainteresowaniem bezrobotnych. Swoje oferty zaprezentuje ponad 20 pracodawców.

- Spodziewamy się kilku tysięcy osób zainteresowanych znalezieniem pracy - mówi Maciej Sałdacz, zastępca dyrektora ds. marketingu usług urzędu Powiatowego Urzędu Pracy we Wrocławiu.
- To doskonała okazja nie tylko do poznania ciekawych ofert pracy, ale również do bezpośredniego kontaktu z potencjalnym pracodawcą. Dlatego też warto przynieść ze sobą swoje CV, aby od razu wręczyć je wybranej firmie i porozmawiać o warunkach pracy, wymaganiach oraz o swoich szansach na zatrudnienie.

Do tej pory swoje uczestnictwo w imprezie zgłosiły 22 przedsiębiorstwa. Wśród nich swoje oferty pracy przedstawią m.in. Amazon, CCC, Bosch, Nestle, Neonet czy Dino.

- Cały czas jeszcze przyjmujemy oferty przedsiębiorstw poszukujących pracowników, które chciałby wziąć udział w przedsięwzięciu - twierdzi Maciej Sałdacz. - Dla wystawców jest jeszcze wolnych około 3-4 miejsc. Zapewniamy im stoiska wystawiennicze, gwarantujemy dobrą organizację i promocję imprezy. Deklaracje uczestnictwa, przyjmujemy jeszcze do 5 września 2014 r. 

Targi adresowane są zwłaszcza do pracodawców oferujących wolne miejsca pracy w swojej siedzibie na terenie Wrocławia i powiatu wrocławskiego.

Targi Pracy organizowane przez Powiatowy Urząd Pracy odbywają się od 2006 roku. Mają już swoją tradycję i na stałe wpisały swoją obecność w kalendarz znaczących imprez na lokalnym rynku pracy. 

Targi odbędą się na terenie Centrum Aktywizacji Zawodowej Powiatowego Urzędu Pracy we Wrocławiu przy ul. Glinianej 20-22 w godz. 9.00 - 14.00. Udział w nich, zarówno dla wystawców jak i odwiedzających, jest całkowicie bezpłatny.

 

wroclaw.pl