Już dziś SWAP Wrocław

06.09.14 | 07:36

Jeśli imprezy wymiany ubrań nadal kojarzą ci się z górą brudnych ciuchów, na którą rzucają się dziewczyny próbując wyszperać co ciekawsze okazy spośród tego, co jeszcze może się do czegoś nadać, to najwyższy czas, żeby wybrać się na SWAP. Przyjdź 6 września do klubu Lewitacja i przekonaj się, jak to jest na prawdę.

Już 6 września wnętrze restauracji i klubu Lewitacja zawiruje kolorami ubrań, którymi uczestniczki Post-wakacyjnjego SWAPu Wrześniowego będą się między sobą wymieniać.

Ta impreza będzie większa od poprzednich. Będzie związana z oficjalnym otwarciem portalu wymiany ubrań SWAP Wrocław, który znajdziecie pod adresem www.swap.wroclaw.pl. Portal ten umożliwi chętnym "swapowanie" ubrań pomiędzy odbywającymi się mniej więcej raz w miesiącu imprezami. Już teraz każda zalogowany uczestnik może zamieścić na nim zdjęcia swoich ubrań, do czego organizatorzy imprezy SWAP serdecznie zachęcają. Niebawem, gdy portal zapełni się ubraniami, będzie można wymienić się nimi z innymi dziewczynami. Transakcje dokonywane będą na żywo na terenie miasta. Portal został tak skonstruowany, a urania skategoryzowane, by poszukiwanie interesującego ciucha było jak najprostsze.

Wymiana i networking

Post-wakacyjny SWAP Wrześniowy połączony będzie z networkingiem. Organizatorzy zaplanowali ciekawą zabawę integracyjną, dzięki czemu poza ubraniami dziewczyny będą miały szansę wynieść z niej nowe znajomości.

Tradycyjnie odbędzie się losowanie nagród. Tym razem do wygrania są aż dwie sesje fotograficzne, które ufundowały Mona Te art & photo oraz Monika Małek. Ponieważ nic nie poprawia humoru bardziej niż słodkości, dziewczyny, którym nie trafią się sesje będą mieć szanse na bony do kawiarnio-lodziarni Bola Dosse, słynącej z naturalnych lodów oraz do kawiarni Amornio. Amorinio znajdziecie w samym rynku. Przeglądając ich menu, radzimy zaopatrzyć się w chusteczki, bo ślinotok gwarantowany!

Nie zabraknie też znanych z poprzednich edycji impez SWAP pysznych, czekoladowych babeczek od Baczekowej Poczty Cookie with Love! Tym razem będą one dostępne zarówno w formie bonów jak i gotowych do zjedzenia łakoci.

Przypominamy, że impreza dotyczy tylko ubrań, butów i dodatków, a jej zasady zostają bez zmian. Wymiana dotyczyć będzie tylko ubrań, butów i dodatków na zasadzie rzecz za rzecz. Wyjątkiem pozostają oczywiście buty, których jako pary nie trzeba rozdzielać. Sprzedaż ubrań dozwolona jest jedynie wtedy, kiedy druga strona naprawdę nie ma na co się wymienić i tylko za niewielkie kwoty tj. do 10 maksymalnie 15zł

Swap od godz. 11.30 do 13.00.30 w klubie Lewitacja przy ul. św. Mikołaja 8-11. Wstęp na imprezę jest bezpłatny. Nie jest wymagana żadna wcześniejsza rejestracja. Należy jednak pamiętać, że kto zjawi się na czas, zajmie lepsze miejsca do rozłożenia swoich ubrań!

Link do wydarzenia na Facebooku

 

 

wroclaw.pl