Więcej połączeń z Wrocławia do Krakowa

18.09.14 | 12:33

Od początku października PolskiBus.com wprowadza więcej połączeń na trasie po autostradzie A4 pomiędzy Wrocławiem, Opolem, Krakowem i Rzeszowem. Pojawi się też nowa trasa, oznaczona symbolem P18: Kraków - Opole - Wrocław. Już ruszyła sprzedaż biletów na te kursy. Można je kupić nawet za 2 zł. 

- Chciałbym z radością poinformować, że w ramach dostosowywania się do oczekiwań pasażerów największych miast południowej Polski wprowadzamy znaczne udogodnienia, zwiększając liczbę kursów pomiędzy Wrocławiem, Opolem, Krakowem i Rzeszowem. Zmiany będą obowiązywały już 1 października i mam nadzieję, że znacząco ułatwią wszystkim naszym klientom elastyczne planowanie podróży do wszystkich wyjątkowych miast dostępnych w ramach siatki połączeń PolskiBus.com - ogłosił dzisiaj Piotr Bezulski, dyrektor zarządzający PolskiBus.com.

Pasażerowie będą mieli teraz do dyspozycji aż 26 połączeń każdego dnia między Wrocławiem a Krakowem. Wprowadzenie nowej linii P18 sprawi również, że znacznie wzrośnie liczba kursów realizowanych na trasie Wrocław - Opole - Kraków. Do tej pory były tylko trzy, po 1 października będzie ich aż dziewięć (wliczając linię P16). Pasażerowie z Rzeszowa także zyskają dużo większe możliwości planowania podróży. Na trasie Wrocław - Kraków - Rzeszów liczba realizowanych połączeń wzrośnie z dwa do siedmiu dziennie. Pełny rozkład jazdy dla wszystkich linii jest dostępny na stronie internetowej www.polskibus.com. Tam również można dokonywać rezerwacji. W tej chwili (stan na godzinę 12.35, 18.09.2014 r.) bilety na trasie Wrocław-Kraków na 1 października są za 2 zł. W innych terminach te ceny wzrastają do 10-15 zł.  

Nowe połączenia z Wrocławia

Wrocław - Kraków - 26 połączeń dziennie

Wrocław - Kraków - Rzeszów - 7 połączeń dziennie

Nowa linia P18 Wrocław - Opole - Kraków - 6 połączeń dziennie

 

wroclaw.pl