Kino Kobiet w Helios Magnolia

18.09.14 | 13:49

Kino Kobiet to cykl seansów, na które filmy są wybierane szczególnie z myślą o Paniach. Panowie są wprawdzie mile widziani, ale muszą liczyć, że na sali będą w zdecydowanej mniejszości. Seans filmu "Gdybym tylko tu był" w czwartek 18 września o 18.30 w Kinie Helios Magnolia Park.

Komedię o dojrzewaniu... dojrzałego już (przynajmniej teoretycznie) mężczyzny nakręcił Zach Braff za pieniądze zebrane przez internautów. To historia Aidana (w tej roli sam reżyser), w którym gwałtowna przemiana zaczyna się, kiedy dowiaduje się o remisji nowotworu u swojego ojca. I mowa tu niekoniecznie tylko o wspieraniu rodzica, ale o tym, że wcześniej ten właśnie rodzic skwapliwie opłacał szkołę dzieciom Aidana, a teraz musi odkładać na własne leczenie. Nasz bohater postanawia latorośle szkolić sam (żona - Kate Hudson - musi zarabiać na rodzinę). Co z tego wyniknie, zobaczą wszystkie Panie, które w czwartek wybiorą się do Heliosa w Magnolii.

Specjalny pokaz "Gdybym tylko tu był" o 18.30. Bilety kosztują 23 zł (grupowe 20 zł). W cenie są liczne atrakcje, m.in. losowanie nagród, co jest tradycją cyklu Kino Kobiet.

 

wroclaw.pl
Fot. filmweb