Zrób sobie selfie z babcią

07.11.14 | 08:06

Pokaż na zdjęciu siebie oraz swoją babcię! Zrób sobie z nią selfie i umieść w galerii na stronie. Najlepsze zdjęcia nagrodzimy - w puli nagród znajdzie się coś i dla młodszych, i dla starszych. Najciekawsze zdjęcia zaprezentujemy na wystawie z okazji Dnia Babci i Dziadka. Konkurs startuje 7 listopada.

Selfie, przez niektórych nazywane również "sweet focią", to zdjęcie autoportretowe wykonane zazwyczaj trzymanym w ręku aparatem cyfrowym lub telefonem komórkowym. To niezwyke popularny rodzaj fotografii, który możemy znaleźć niemal na każdym profiu społecznościowym. Największe gwiazdy światowego kina, piosenkarze, a nawet politycy są znani z udostępniania swoich sweet foci. Czas, żeby zrobić sobie selfie z najukochańszymi osobami na świecie, czyli z babcią i dziadkiem.

Konkurs na selfie z babcią

Wszyscy kochamy naszych dziadków i staramy się spędzać z nimi możliwie jak najwięcej czasu. Nikt nie doradzi lepiej od babci, jak szybko i sprawnie uwinąć się z farszem do pierogów, nikt, tak jak dziadek, nie doradzi lepiej w kwestii naprawy roweru.

Pokaż na zdjęciu siebie oraz swoją babcię! Zrób sobie z nią selfie i umieść w galerii na stronie Dnia Życzliwości. Najlepsze zdjęcia zostaną nagrodzone - w puli nagród znajdzie się coś i dla młodszych, i dla starszych. Najciekawsze zdjęcia zostaną również zaprezentowane na wystawie z okazji Dnia Babci i Dziadka. Możesz zrobić zdjęcie i umieścić je na instagramie z tagiem #selfiezbabcia lub #selfiezdziadkiem.

Więcej informacji znajdziecie na stronie internetowej poświęconej Dniu Życzliwości 2014.

 

 

wroclaw.pl