GeekWeek we Wrocławiu

19.01.15 | 11:00

Między 19 a 23 stycznia 2015 odbędzie się 13 spotkań wrocławskich inicjatyw związanych z nowymi technologiami. Wydarzenie zakończy się sobotnim Hackathonem, którego tematem jest społeczeństwo, miasto i ekologia.

Podczas bardzo intensywnego tygodnia spotkań, dyskusji, prelekcji oraz rozrywki będzie można spotkać się z wybitnymi przedstawicielami branży IT, osobowościami marketingu, technologii, organizatorami darmowych spotkań, szkoleń i konferencji, a przede wszystkim dużo się nauczyć i nawiązać cenne kontakty.

Na sobotnim Hackathonie programiści, graficy, kierownicy projektów oraz specjaliści ds. marketingu, czy też kreatywni będą pracować nad rozwiązaniem pewnych problemów i stworzeniem działających aplikacji na urządzenia  mobilne, desktopy i nie tylko (smartfony, tablety, telewizory, komputery, smart-watches czy inne urządzenia). Tematem wydarzenia  będzie "HackWro dla miasta i społeczności". Zakończy się on demonstracją aplikacji ocenianych przez profesjonalne jury oraz publiczność.

Każdy, kto choć trochę interesuje się nowymi technologiami lub planuje wejść w tę branżę, znajdzie coś dla siebie.

Spotkania są bezpłatne, niektóre wymagają wcześniejszej rejestracji. 
Wszystkie informacje na stronie internetowej.

 

wroclaw.pl