Port Lotniczy Wrocław nagrodzony

19.01.15 | 14:30

Lotnisko drugi raz z rzędu z nagrodą Business Traveller Award. Osoby korzystające z polskich lotnisk uznały, że wrocławski port jest najlepszym regionalnym lotniskiem w Polsce w 2014 roku. Docenili rozbudowaną siatkę połączeń, wysokie standardy obsługi i specjalne udogodnienia dla osób podróżujących w interesach. 

Business Traveller Award 2014 jest drugim plebiscytem zorganizowanym przez polską edycję magazynu "Bussines Traveller". Za pierwszym razem - w 2013 roku - Port Lotniczy Wrocław został najlepszym regionalnym lotniskiem w Polsce. Podobnie i teraz otrzymał od czytelników najważniejsze wyróżnienie za 2014 rok w tej kategorii. Dodatkowo zajął drugie po Lotnisku Chopina miejsce w rankingu wszystkich polskich lotnisk. Gala przyznania nagród odbyła się 
w czwartek 15 stycznia 2015 r. w Warszawie. O wyróżnieniu zdecydowali podróżujący biznesmeni oraz travel managerowie w ramach specjalnej ankiety.

- Nagrody cieszą tym bardziej, że przyznali je sami podróżni. To oni na co dzień korzystają z wrocławskiego lotniska - mówi Dariusz Kuś, prezes Portu Lotniczego Wrocław. - Dla osób, które podróżują w celach służbowych najbardziej liczy się dobrze zbudowana oferta lotów na najważniejsze lotniska Europy, optymalne godziny rejsów oraz świadczone przez nasze lotnisko usługi VIP & Business Service. Nasi pasażerowie docenili też sprawną i szybką obsługę - dodaje. 

Z Wrocławia można szybko dolecieć na centralne lotniska Zurychu, Frankfurtu, Monachium, Düsseldorfu, Kopenhagi czy Paryża. Pasażerowie mają też ogromny wybór rejsów do Warszawy - aż 9 dziennie w tygodniu i 8 w weekendy. Rozkład połączeń umożliwia bardzo wygodne zaplanowanie lotu. Niezwykle ważny przy tym jest komfort podróżowania i jakość obsługi na lotnisku. Okazuje się, że Port Lotniczy Wrocław zapewnia najwyższe standardy w każdym z tych przypadków, o czym świadczą głosy pasażerów. 

 

wroclaw.pl