Zatańcz zumbę dla psiaków

24.01.15 | 15:29

Zamień kalorie na... kalorie! Już 25 stycznia we Wrocławiu odbędzie się maraton zumby, z którego dochód trafi na wyżywienie bezdomnych zwierząt. 

Cały dochód ze sprzedaży biletów przeznaczony jest dla schronisk. Maraton we Wrocławiu jest jednym z cyklu imprez Fundacji Sarigato. Od początku działalności akcja zebrała ponad 10 ton karmy, znalazła dom dla prawie 350 psiaków. Akcję wspiera ponad 30 celebrytów, a honorowego patronatu udzieliło 12 prezydentów miast.

- Karmimy psiaki to akcja, która udowadnia, że pomaganie może być proste, skuteczne  i przyjemne - zapewniają organizatorzy. Co czeka na uczestników? Żywiołowa muzyka, wszechobecny uśmiech i chęć do działania. A także najlepsi instruktorzy i wspaniała atmosfera. 

Maraton we Wrocławiu odbędzie się 25 stycznia o godzinie 16.00 na ul. Chełmońskiego 43. Bilety są w cenie 30 zł lub 40 zł w dniu imprezy i można je zakupić poprzez portal Biletomat. - Zachęcamy również do przynoszenia ze sobą karmy, która będzie dodatkowo przekazywana schroniskom - dodają organizatorzy.  

 

wroclaw.pl