Mobilna mapa zoo walczy w Mobile Trends Awards

26.01.15 | 14:30

Mobilna mapa zwiedzania wrocławskiego zoo została nominowana do Mobile Trends Awards w kategorii aplikacja mobilna - podróże i komunikacja.

Zoo Wrocław Mapa to mobilna nawigacja po wrocławskim zwierzyńcu. Do wyboru są 4 trasy zwiedzania, które można dowolnie modyfikować, bazując na dostępnej bazie atrakcji i wydarzeń. Alerty informują o zbliżającej się porze karmienia zwierząt uwzględniając odległość od interesującej zwiedzającego atrakcji. Nawigacja pomoże także znaleźć najbliższą restaurację, wyjście czy toaletę.

Nagrody Mobile Trends Awards przyznawane są corocznie. W skład kapituły konkursowej wchodzą eksperci ze świata IT oraz mobilnych technologii. 12 lutego nagrody zostaną wręczone po raz czwarty. Podczas poprzednich edycji zostało wyróżnionych około 130 projektów. Również w tym roku jest przewidziane głosowanie internautów - każdy będzie mógł oddać głos na swój ulubiony projekt lub firmę. Zwycięzcy głosowania, otrzymają dodatkowe punkty w rywalizacji o pierwsze miejsce i statuetkę.

 

wroclaw.pl