Zagłosuj na wrocławskie Afrykarium w konkursie TOP 10 inwestycji

02.04.15 | 06:12

Afrykarium we wrocławskim ZOO znalazło się w gronie 25 nominowanych do najlepszych inwestycji komunalnych w Polsce. Zwycięską dziesiątkę poznamy podczas Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach (20-22 kwietnia). Nagrodę specjalną przyznają także internauci. Głosować na wybraną inicjatywę można do 7 kwietnia. Wesprzyjcie wrocławską inwestycję. 

Nagroda dla inwestycji

Top 10 Inwestycji Komunalnych w Polsce to nagroda, której pomysłodawcami są Grupa PTWP (Polskiego Towarzystwa Wspierania Przedsiębiorczości) i Portalsamorzadowy.pl, zaś kandydatów wybiera się przy udziale rady konsultacyjnej, w której zasiadają samorządowcy, ekonomiści i eksperci z całego kraju. Po raz pierwszy w historii plebiscytu nominowanych jest 25 inwestycji, a celem jest nie tylko ich wyróżnienie, przede wszystkim pokazanie ich skali i prorozwojowego efektu dla gospodarki, regionu i mieszkańców. Eksperci biorą pod uwagę m.in. skalę inwestycji w odniesieniu do możliwości finansowych jednostki samorządu, walory estetyczne, funkcjonalność, nowatorstwo, czy współpracę z lokalną społecznością na etapie projektowania inwestycji.

Kto wśród nominowanych

Obok wrocławskiego Afrykarium eksperci wskazali także m.in. Gdyńskie Centrum Filmowe, Filharmonię im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie, czy rozwój sieci tramwajowej w Toruniu, a także biogazownia na terenie oczyszczalni ścieków w Płońsku.

Zwycięską 10 inwestycji komunalnych poznamy podczas gali, jaka odbędzie się w ramach Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach (20-22 kwietnia). Na Śląsk przyjadą najważniejsze postaci europejskiej sceny politycznej, naukowej i biznesowej.

Głosujmy na Afrykarium i Oceanarium

Głosować mogą także internauci (ich faworyt otrzyma nagrodę specjalną). Głosy można oddawać do 7 kwietnia TUTAJ

 

wroclaw.pl