Zmiany na ulicach w najbliższy weekend

10.04.15 | 12:01

Sprawdź, gdzie będą utrudnienia.

 • 10-11 kwietnia: pl. Dominikański.
  Zamknięcie tunelu samochodowego północnego (po stronie galerii handlowej) od godz. 22.00 w piątek do godz. 4.30 w sobotę. W tym czasie odbędzie się konserwacja i przegląd wentylacji, odwodnienia, oświetlenia tunelu.
 • Od nocy 10/11 do nocy z 12/13 kwietnia: ul. Piłsudskiego.
  Zajęcie pasa do lewoskrętu (relacja do Kołlataja) na jezdni przeznaczonej dla kierunku do dworca PKP na wysokości nr 101 (przed skrzyżowaniem z Peronową). Będzie tam prowadzona kontynuacja prac sieciowych przez Warbud SA inwestora budowy biurowca.
 • Od nocy 10/11 do nocy z 12/13 kwietnia: ul. Stawowa.
  Zajęcie jezdni i chodnika ulicy Stawowej od nr 5 do ul. Piłsudskiego przez firmę Fortum Power&Heat dla potrzeb budowy przyłącza do budynku przy Stawowej 4-8.
  Prace na ul. Stawowej będą kontynuowane również podczas kolejnego weekendu.
 • Od 11 kwietnia: ul. Kampinoska.
  Na wniosek rady osiedla i dyrekcji Szkoły Podstawowej nr 47 na ulicy Kampinoskiej zostanie wprowadzony jeden kierunek ruchu na odcinku ul. Januszowicka - ul. Sochaczewska. Przejazd nią będzie możliwy wyłącznie w kierunku do Sochaczewskiej.
 • Od 11 kwietnia: ul. Zwycięska.
  Na sięgaczu ul. Zwycięskiej (boczna odnoga tuż za rondem św. o. Pio) zostanie wprowadzona zmiana organizacji ruchu. Droga ta będzie jednokierunkowa i będzie się nią odbywał wyłącznie wjazd do osiedla. Wyjazd będzie możliwy drogą przy sklepie Simply Market.
 • W nocy z 10/11 kwietnia: al. Kochanowskiego.
  W godzinach 22.00-4.00 wystąpią utrudnienia w ruchu na mostach Jagiellońskich, na odcinku po którym odbywa się ruch dwukierunkowy. Utrudnienia wynikać będą z konieczności wykonania drobnych robót remontowych (likwidacja ubytków).
 • Od 10 do 12 kwietnia: ul. Kochanowskiego.
  Od godz. 20.00 w piątek do poniedziałku godz. 5.00 w ul. Krzywoustego, na wysokości numerów 47-49, firma Bete Dewelopment przyłączać będzie kanalizację sanitarną.
  Zajęcie jezdni obejmie prawy pas (dla jadących w stronę Korony). Roboty sieciowe będą kontynuowane podczas kolejnego weekendu 17-19.04.2015 r.

 

wroclaw.pl