W Pasażu Grunwaldzkim wystartowała wielka loteria

13.11.16 | 15:36

W Pasażu Grunwaldzkim rozpoczęła się loteria "Nagrody za paragony II" z pulą nagród o łącznej wartości 84 500 zł! Oprócz bonów, klienci odwiedzający centrum będą mogli zdobyć vouchery turystyczne i na ekskluzywną biżuterię. Akcja potrwa do 4 grudnia.

 

Co można wygrać?

Pasaż Grunwaldzki przez cały miesiąc trwania loterii rozda nagrody o łącznej wartości 84 500 zł. W puli są bony o nominałach: 20, 50, 100 i 200 zł, a także vouchery turystyczne na wyjazdy sylwestrowe i na ekskluzywną biżuterię.  Jesionno-zimowa odsłona naszej loterii to ekscytujący dodatek do zakupów i szansa na zdobycie atrakcyjnych nagród zaraz po wyjściu ze sklepu. Zagrać może bowiem każdy, kto w okresie trwania loterii, czyli od 4 listopada do 4 grudnia, zrobi zakupy w Pasażu Grunwaldzkim. Szansą na wygraną jest każdy paragon z zakupów zrobionych w salonach centrum biorących udział w konkursie - tłumaczy Maciej Sanetra, Dyrektor CHR Pasaż Grunwaldzki. 

W loterii nie ma przegranych - każdy uczestnik otrzymuje gwarantowaną nagrodę w postaci kuponów rabatowych do wybranych sklepów, punktów gastronomicznych i usługowych w Pasażu Grunwaldzkim.

 

Proste zasady

Aby wziąć udział w loterii, wystarczy zrobić zakupy na dowolną kwotę w sklepach biorących udział w akcji (oznaczonych naklejką na witrynie), odebrać paragon fiskalny z kodem kreskowym na odwrocie i zeskanować go w jednym z pięciu specjalnych urządzeń  "rabatomatów" rozmieszczonych na terenie Centrum. Z wydrukowanym potwierdzeniem oraz zwycięskim paragonem fiskalnym z kodem kreskowym należy zgłosić się do Punktu Obsługi Loterii w Punkcie Informacyjnym na poziomie 0.

W Loterii nie są brane pod uwagę paragony niefiskalne lub wydruki potwierdzające dokonanie zapłaty kartą płatniczą i inne dokumenty niebędące paragonem fiskalnym. Do nagrody dołączona zostanie lista sklepów, w których można zrealizować bon. Loteria trwa od 4 listopada do 4 grudnia. Szczegółowe zasady oraz regulamin loterii dostępne są na stronie: www.pasazgrunwaldzki.pl