Startuje trzecia edycja konkursu na najlepsze blogi Dolnoślązaków

08.07.13 | 11:10

Pasaż Grunwaldzki po raz trzeci ogłasza konkurs na najlepsze blogi z Dolnego Śląska. Zgłoszenia w jednej z pięciu kategorii konkursowych: moda, kulinaria, Dolny Śląsk, fotoblog i blog specjalistyczny można przesyłać od 8 lipca do 11 sierpnia. Wyniki zostaną ogłoszone w Międzynarodowym Dniu Bloga - 31 sierpnia.

Blog Day 2013 to już trzecia edycja konkursu na najlepsze blogi tworzone przez mieszkańców Dolnego Śląska. Inicjatywa nawiązuje do idei Międzynarodowego Dnia Bloga, która zachęca do wyszukiwania i polecania sobie nawzajem ciekawych blogów. Organizatorem projektu jest wrocławski Pasaż Grunwaldzki.  Pomysł stworzenia konkursu promującego najlepsze blogi prowadzone przez Dolnoślązaków okazał się niezwykle trafny i pokazał, jak olbrzymi potencjał drzemie w lokalnej blogosferze. Otrzymaliśmy mnóstwo zgłoszeń od prawdziwych pasjonatów, specjalistów z różnych dziedziny czy osób, które po prostu w interesujący sposób dzielą się swoimi zainteresowaniami - mówi Agnieszka Lis, Manager ds. Marketingu CHR Pasaż Grunwaldzki.  Od czasu pierwszej edycji Blog Day w roku 2011 r. znacznie wzrosło zainteresowanie blogosferą. Coraz więcej osób decyduje się na prowadzenie własnych blogów. Mamy nadzieję, że dzięki temu konkurs nadal będzie cieszył się dużą popularnością i będzie okazją do odkrycia niezwykłych pasji-  dodaje Agnieszka Lis z Pasażu Grunwaldzkiego.

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy do 11 sierpnia wysłać zgłoszenie z odnośnikiem do autorskiego bloga, którego tematyka nawiązuje do jednej z pięciu kategorii: moda, kulinaria, Dolny Śląsk, fotoblog i blog specjalistyczny. Wyboru najlepszych blogów dokona jury: Lucyna Róg, dziennikarka wrocławskiej Gazety Wyborczej, Monika Grelewicz, stylistka i blogerka modowa oraz Tomasz Kudła i Bartosz Idzikowski, twórcy bloga Studiumprzypadku.com nagrodzonego w ubiegłorocznej edycji konkursu Blog Day, organizatorzy cyklicznych spotkań blogerów "Pogaduchy Blogerów". Na zwycięzców czekają bony o wartości 400 zł ufundowane przez Pasaż Grunwaldzki. Wyniki zostaną ogłoszone 31 sierpnia - w dniu święta wszystkich blogerów.

Zgłoszenia należy przesyłać na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . Szczegółowe informacje dostępne są na stronie: www.pasazgrunwaldzki.com oraz na specjalnym fanpage'u konkursu: Blog Day Wrocław: www.facebook.com/BlogDayWroclaw

RED