Wrocław za pół ceny

06.03.14 | 14:22

"Wrocław za pół ceny" to przedsięwzięcie, dzięki któremu różnego rodzaju obiekty i imprezy udostępniane są wszystkim zainteresowanym w promocyjnych cenach. W tym roku akcję zaplanowano na weekend 11-13 lipca, a udział w niej wezmą takie podmioty, jak hotele, restauracje, obiekty, miejsca i wydarzenia dotyczące szeroko pojętej kultury, rozrywki i wypoczynku - czyli wszelkie atrakcje ulokowane we Wrocławiu.

Korzyść dla siebie, korzyść dla miasta

Dolnośląska Organizacja Turystyczna, która w całości odpowiada za promocję wydarzenia i w większości ją finansuje, zaprasza więc wszystkie wyżej wymienione placówki do zasilenia swoimi propozycjami "Wrocławia za pół ceny". Stając się gestorem tego projektu, z symbolicznym wkładem finansowym, można z powodzeniem zareklamować własne usługi i wydarzenia, a jednocześnie przyczynić się do utrwalenia wizerunku Wrocławia jako miejsca przyjaznego i atrakcyjnego dla jego mieszkańców, Dolnoślązaków, ale i przybyszów z całej Polski - pod względem turystycznym, kulturalnym czy wypoczynkowym. Szczególnie zaś 11-13.07, ponieważ właśnie wtedy wszelkie wrocławskie obiekty, miejsca i imprezy będą dla nich dostępne w promocyjnych cenach. Będzie można taniej zjeść w restauracjach i przenocować w hotelach, a także zwiedzić muzea, galerie i inne przybytki kultury czy rozrywki.

Wpisz się na listę

Jak mówi dyrektor wrocławskiego Dolnośląskiej Organizacji Turystycznej Rajmund Papiernik, lista podmiotów, które chciałyby przyłączyć się do akcji "Wrocław za pół ceny", jest otwarta do końca marca.

W zamian za przystąpienie do projektu organizatorzy obiecują, między innymi, promocję: w mediach społecznościowych: FB (min. 50 razy na fanpageu podczas akcji), Pinterest (zdjęcia podmiotu min. 50 razy), Twitter (min. 50 tweetów), Youtoube (2-3-minutowe filmiki o miejscach i obiektach), poprzez stronę www.dolnyslask.info.pl, w newsletterze docierającym do ponad 20 tys. użytkowników, w punktach informacji turystycznej, na uczelniach w regionie czy, w zasięgu ogólnopolskim - przez onet.pl.

Wszystkie miejskie podmioty, zainteresowane przystąpieniem do akcji "Wrocław za pół ceny", proszone są o kontakt z Dolnośląską Organizacją Turystyczną (ul. Świdnicka 44) pod adresem e-mailowym: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

wroclaw.pl