Ryanair wyprzedaje 100 tysięcy tanich biletów!

09.04.14 | 07:21

Charyzmatyczny dyrektor generalny Ryanair - Michael O`Leary ogłosił dzisiaj we Wrocławiu dodatkowe połączenie do Warszawy-Modlin.

- Od zimowego rozkładu lotów 2014, ze stolicy Dolnego Śląska do Warszawy - Modlin polecimy dwa razy dziennie. W sumie Z Wrocławia linie Ryanair będą latać na 15 trasach - mówił w trakcie konferencji prasowej.

Zimowy rozkład jazdy wchodzi w życie w listopadzie. Teraz z Wrocławia do Warszawy-Modlin możemy polecieć tylko raz dziennie, o 17.50.  Gdy wejdzie w życie nowy rozkład lotów, samoloty Ryanair z Wrocławia do Warszawy startować będą o godzinie 6.50 rano i 16.10 popołudniu, siedem dni w tygodniu. Przedstawiciele linii lotniczych podkreślali, że uruchomione 2 kwietnia loty z Wrocławia do Warszawy cieszą się dużym powodzeniem. Na każdy lot sprzedawanych jest od 160 do 180 miejsc. 

- Aby uczcić nasz zimowy rozkład jazdy na rok 2014 ogłaszamy jednocześnie wyprzedaż 100 tysięcy miejsc od 84 zł na podróż w maju i czerwcu po europejskich miastach - dodał zachęcająco. Bilety muszą być zarezerwowane do północy w czwartek 10 kwietnia. 

Przewoźnik lotniczy zamierza w tym roku obsłużyć we Wrocławiu 900 000 pasażerów.

Nowości w internecie, odprawa telefonem

Przy okazji pobytu we Wrocławiu dyrektor generalny Ryanair powiedział również o trzeciej bazie przewoźnika w Polsce. Będzie ona w Gdańsku. Łącznie linie będą mieć 66 baz na świecie.

Powody do zadowolenia powinni mieć także pasażerowie, którzy korzystają ze strony internetowej przewoźnika i aplikacji mobilnych. - Bardzo nam zależy na poprawieniu obsługi on-line naszych pasażerów. Dlatego udostępniliśmy naszą stronę internetową w nowej odsłonie. Teraz wystarczy 5 kliknięć, aby zarezerwować bilet. Do tego przygotowujemy nową użyteczną aplikację mobilną, która pomoże wykupić miejsce na loty. W maju wprowadzimy także mobilną kartę pokładową, która jeszcze bardziej uprości odprawę - mówi Kenny Jacobs, dyrektor marketingu Ryanair.

Rzeczywiście strona jest dużo bardziej intuicyjna i przyjazna. W dodatku można się tam zarejestrować, co ułatwi nam w przyszłości rezerwowanie biletów. Dostaniemy też w pierwszej kolejności najtańsze oferty biletów lotniczych. 

wroclaw.pl