Jakie wybrać studia?

12.04.14 | 09:04

Akcję promocyjną dla maturzystów przygotował na sobotę 12 kwietnia Uniwersytet Wrocławskie. Od rana do laboratoriów, sal wykładowych, pracowni informatycznych zapraszają chemicy biotechnolodzy, informatycy i matematycy.

W programie są spotkania z wykładowcami, prezentacje widowiskowych eksperymentów. To także okazja na spotkanie ze studentami, którzy opowiedzą o zasadach studiowania, najtrudniejszych przedmiotach i wymaganiach związanych z nauką na kierunkach przyrodniczych i ścisłych.

Kampus Grunwaldzki, po zakończeniu budowy Biblioteki Uniwersyteckiej i Wydziału Biotechnologii, jest już gotowy na przyjęcie gości, jest zagospodarowany i wysprzątany. Prowadzą do niego bramy od strony ul. Szczytnickiej oraz dwie od ulicy Polaka.

Początek spotkań w kampusie zaplanowano na godz. 11. Szczegółowy program wydarzeń w Kampusie Grunwaldzkim: www.kampusgrunwaldzki.uni.wroc.pl

Także w sobotę 12 kwietnia drzwi otwarte zaplanowani fizycy (pl. Maxa Borna 9, godz. 10) oraz astronomowie (ul. Kopernika 11, godz. 13).

 

wroclaw.pl