Nowa stacja rowerów miejskich

10.05.14 | 12:20

Na mapie Wrocławia pojawiła się nowa stacja Wrocławskiego Roweru Miejskiego. Stanęła przy Sky Tower przy ul. Powstańców Śląskich. To trzydziesta trzecia lokalizacja Wrocławskiego Roweru Miejskiego, a równocześnie szesnasta, która powstała w wyniku działań operatora systemu, Nextbike Polska we współpracy ze sponsorami.

Dzięki Sky Tower, WRM coraz bardziej otwiera się na południe miasta, zapewniając mieszkańcom szybki i przyjemny sposób komunikacji w tej części Wrocławia.

- Na podstawie sygnałów, które otrzymywaliśmy w poprzednich sezonach możemy stwierdzić, że Sky Tower to lokalizacja najbardziej oczekiwana przez użytkowników WRM - mówi Tomasz Wojtkiewicz, prezes Nextbike Polska. 

- Równocześnie czujemy dużą satysfakcję w związku z tym, że wypożyczalnie rowerów zaczynają być postrzegane jako duży atut i prestiżowa inwestycja. Sky Tower to kolejny partner potwierdzający tę tendencję, dostrzegalną w całej Polsce. Warto stawiać na rower miejski! - przekonuje Wojtkiewicz.

Operator systemu przypomina, że w sezonie 2014 do odwołania funkcjonują 33 stacje Wrocławskiego Roweru Miejskiego. Na stacjach Wrocławski Park Wodny, Magnolia, ZOO, Hala Stulecia, Ikea, Park Południowy, Corte Verona, Rondo Verona oraz Impart wypożyczanie rowerów jest możliwe wyłącznie poprzez kontakt telefoniczny z BOK lub za pomocą mobilnej aplikacji. 

 

wroclaw.pl