Dwa wieczory z legendarnym Stolikiem

20.01.14 | 15:35

Już w najbliższą środę i czwartek - Karbido na Scenie Kameralnej wrocławskiego Capitolu.
Dwa wieczory z legendarnym Stolikiem, w wersji klasycznej w środę 22 stycznia i w nowej odsłonie, Table Around Cage, w czwartek 23 stycznia.

Stolik to wyjątkowe widowisko dźwiękowe: od premiery na 27. Przeglądzie Piosenki Aktorskiej, kiedy zdobył Grand Prix Nurtu OFF, muzycy odwiedzili z tym spektaklem niemal cały świat, zgarniając nagrody na najbardziej liczących się festiwalach muzycznych.

Imponujące, szaleńcze i dowcipne - Daję słowo, nigdy nie słyszeliście Now I Wanna Be Your Dog The Stooges w takiej wersji - Wirtuozyjna i głęboko poruszająca godzina - krytycy z The Guardian, Financial Times, The Independent prześcigali się w zachwytach.

A sztuka polega na niezwykłej transformacji mebla - klonowego stolika - w instrument muzyczny. To dowód na to, że w muzyce jedynym ograniczeniem dla artysty jest wyobraźnia. Tej zespołowi Karbido nie brakuje: razem z lutnikami, akustykami i stolarzami stworzyli stół wyposażony w aparaturę reagującą na najlżejszy dotyk - i odpowiadającą nań niezwykłymi dźwiękami.

Bilety w cenie 25 zł do nabycia w kasie i online na www.teatr-capitol.pl

 

KU